Instrukcje obsługi

Instrukcje obsługi typu manuale

Produkujemy wielojęzykowe instrukcje obsługi w miękkiej oprawie szytej lub klejonej i kompletujemy w zestawy dla branży RTV/AGD.

Jeśli zależy nam na tym, aby nasz produkt był użytkowany we właściwy i zgodny z przeznaczeniem sposób, to musimy zadbać o załączenie do niego czytelnej instrukcji obsługi. Tylko bowiem wtedy będziemy mieli pewność, że Klient wie, do czego służy zakupione urządzenie oraz jak należy się nim posługiwać.

Broszury szyte, ulotki i instrukcje manuale

Instrukcja obsługi może być wydrukowana w różny sposób, wszystko zależy tak naprawdę od tego, w jakim celu została ona napisana. Tradycyjna ulotka informacyjna jest mała, a zatem warto ją umieścić przy produktach, które nie wymagają przekazywania całej specyfikacji technicznej. Jednak broszura dodawana do samochodu, sprzętu RTV/AGD czy różnego rodzaju urządzeń i maszyn musi być nieco bardziej obszerna. A zatem składane ulotki niewielkich rozmiarów raczej się w tym przypadku nie sprawdzą. Co zatem wybrać w takiej sytuacji? Warto postawić na instrukcję obsługi w formie niewielkiej publikacji przypominającej nieco tradycyjną książkę. Taka broszura informacyjna zawierające szczegółowe wyjaśnienia i opisy wraz ze schematami pozwoli każdemu Klientowi użytkować produkt w prawidłowy sposób.

KEA – niezawodny partner

W KEA znamy się na druku informacji w każdej możliwej formie. Produkujemy wielojęzykowe instrukcje obsługi w miękkiej oprawie szytej lub klejonej i kompletujemy w zestawy dla branży RTV/AGD. Nasze produkty są precyzyjnie wykonane, czytelne i niezwykle trwałe. Naszym Klientom możemy zaproponować różnorodne formy, od jednostronnych instrukcji aż po wielostronicowe, starannie oprawione w szytą lub klejoną okładkę publikacje.

Instrukcje obsługi.

Przedsiębiorstwo KEA specjalizuje się w realizacji wydawnictw typu instrukcje obsługi (z j. ang. Manual), szczególnie ważnych w branży RTV/AGD oraz motoryzacyjnej. Instrukcje wymagają szczególnej precyzji wykonania. Ich zakres może być bardzo różnorodny – od jednostronnej ulotki, drukowanej na papierze o bardzo niskiej gramaturze (od 32g/m2), do wydawnictw kilkuset stronicowych w oprawie miękkiej, szytej lub klejonej. Niezależnie od formy, naszym podstawowym celem jest dbanie o ich funkcjonalność. Czytelna i precyzyjna instrukcja obsługi pozwala konsumentom na prawidłowe i bezpieczne użytkowanie produktu. Przyczynia się do wzrostu zadowolenia z dokonanego zakupu. Materiał poprawnie opracowany i wydrukowany wspomaga wysiłki projektantów, działów produkcji i marketingu.