Dołącz do
naszego zespołu

Nasze wartości

Rozwój

Stałe poszerzanie wiedzy, doświadczenia i umiejętności naszych ludzi.

Elastyczność

Naturalne dopasowanie się do potrzeb zarówno Klientów, jak i współpracowników.

Partnerstwo

Sukces naszego Klienta jest naszym sukcesem, dlatego zawsze doradzamy najlepsze rozwiązania.

Nasz zespół

200

Nasz zespół tworzy
ponad 200 specjalistów

40

40% załogi stanowią
kobiety

40

40 lat to średnia
wieku naszego zespołu

Co możemy Ci zaoferować?

Doświadczenie & rozwój

KEA to miejsce, w którym możesz wykorzystać swoje doświadczenie i umiejętności. Wszyscy dążymy do rozwoju, ale wiemy, że każdy z nas ma inne potrzeby – zatem decyzję, w którym kierunku chcesz się rozwijać, zostawiamy Tobie.

Work & life balance

W KEA wiemy, jak istotne jest zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Dodatkowo naszym pracownikom oferujemy karty Multisport i dofinansowanie do nauki języków obcych, wspierając rozwijanie ich osobistych pasji.

Praca & integracja

Wspólnie budujemy wyjątkową atmosferę i klimat w KEA, dlatego dbamy o to nie tylko w godzinach pracy. Nasi pracownicy mogą liczyć na imprezy integracyjne oraz okolicznościowe paczki świąteczne.

Eliminacja barier

Jako pracodawca eliminujemy bariery – zatrudniamy także osoby niepełnosprawne. Dla nas najważniejsze są Twoje umiejętności i predyspozycje, dlatego też inwestujemy w szkolenia rozwijające mocne strony naszych pracowników.

Czego oczekujemy w KEA?

Jesteśmy z Wrocławia, od ponad 30 lat specjalizujemy się w usługach poligraficznych najwyższej jakości. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz jasnej wizji i strategii rozwoju chcemy zostać liderem rynku usług poligraficznych dla biznesu w Polsce. Pomożesz nam?

KEA jest jest firmą rodzinną z polskim kapitałem i jak to w rodzinie, stawiamy na otwartą komunikację, szczerość i wspólnie wyznawane wartości. Sprawdź, kogo aktualnie aktualnie poszukujemy do naszego zespołu i jakich umiejętności oraz doświadczenia oczekujemy.

Prześlij nam swoje CV i napisz
czym chcesz się u nas zajmować